İK POLİTİKAMIZ


Busserk, 750’yi asan çalışanı ile is hacmini sürekli artırmakta ve kariyer yönetiminde sürekli eğitim ve gelişimi ilk sıraya almaktadır.

Busserk oryantasyon programları ile tüm çalışanlar; Busserk ailesine katıldığı ilk andan itibaren, ailenin bir parçası olduğu ve bu aile ile birlikte öğrenecek ve gelişecek olmanın heyecanını yasamaktadır. Bu program kapsamında kurum kültürünün benimsetilmesi, operasyonel faaliyetlerin tanıtılması ve tüm operasyonlarda ayrılmaz bir öncelik olan İş sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri tamamlanarak Busserk’li olmaya hazır hale getirilmektedir.

Çalışma süreleri boyunca gerçekleştirilen eğitimlerle, çalışanların mesleki yeterlilik ve yetkinliklerinin artırılması katkı ve kariyer basamaklarında gelişim kaydetmeleri sağlanmaktadır. Busserk, iç yapılanmasında önceliği, mevcut çalışanlarının gelişmesine ve yükselmesine vermektedir.

Mavi ve beyaz yaka çalışanlarının memnuniyetinin önem arz ettiği bilinci ile ve devamlılığını esas alarak, kalifiye çalışanları ile birlikte Busserk ailesi olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.