KALİTE SİSTEMİ


Busserk, müşterilerine, çalışanlarına ve çevreye karsı sorumluluklarının bilincinde olan hizmet sektöründe öncü bir şirkettir. Kalitesinden ve sosyal sorumluluk bilincinden ödün vermeden kısa sürede büyük bir sıçrayışla büyümektedir.

Şirket Yönetim politikamız ;

  • Kalite, Çevre , İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerinin sürekliliğini sağlamaktır,
  • İş Güvenliğinde aldığı önlemler ile iş kazalarına olan maruziyeti en aza indirerek emniyetli çalışma ortamları sağlamaktır.
  • Meslek hastalıklarına, yaralanmalı ve maddi hasarlı iş kazalarına neden olabilecek riskleri en aza indirmek, çevre, iş sağlığı ve güvenliği konuları ile ilgili ulusal ve uluslararası mevzuatlara ve yasal düzenlemelere uygun hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
  • Busserk teknik ve operasyonel yapısı ile hizmet vergiğimiz; limanlar, müşterilerimiz ve iş ortakları için sürdürülebilir verimliliğin sağlanması Busserk yönetici ve çalışanları olarak hepimizin ortak görevidir.

Çevre Yönetim Sistemi Kapsamımız;

  • Busserk denizyolu taşımacılığında sorumlusu olduğu liman operasyonları hizmetlerini ulusal ve uluslararası mevzuat ve şartlara uygun olarak yerine getiren, bunun yanında müşterilerine lojistik ve depolama hizmetleri sunan bir kuruluştur.
  • Firmamız, verilen hizmetin çevreye etkisini, çevre kirliliğinin önlenmesini ve bu amaçla sürekli ölçme ve izleme yapılmasını, çalışanlarımızın bilinçlendirilmesini yasal şartların gereği olarak görür. Bu kapsam içerisinde firmamız çevre yönetim sistemini sürekli iyileştirecek hedefler belirlemeyi, bu hedefleri yapacağı toplantılarda gözden geçirmeyi, çalışanlara sağlıklı, güvenli ve temiz bir iş ortamı sunmayı amaçlamaktadır.

Sertifikalarımız