KURUMSAL


Busserk; liman işletmeciliği ve liman lojistik hizmetleri (stevedoring) alanlarında, kısa sürede ve hızla büyüyerek, alanında Türkiye’nin lider markası konumuna gelmiştir.

Busserk Liman İşletmeciliği grubu bünyesinde kurulan ERKPORT , Ukrayna’nın Kherson bölgesinde yer alan Elita Dnipra Kherson Terminali’nin işletme faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. 

İşlettiği limanlarda; konteyner, proje kargo, genel kargo ve dökme yüklerde verdiği yükleme & tahliye hizmetlerine ilave olarak, lashing & unlashing,taşıma, gümrüklü / gümrüksüz depolama ve paketleme hizmetleri de veren Busserk, birlikte çalıştığı müşterilerine farklı opsiyonlarda ve tek çatı altında hizmet vererek, rakiplerinden ayrılmaktadır.

Çalışan sayısı, islenen yük hacmi ve limanlardaki toplam hizmet süresi açısından Türkiye’nin lider stevedoring firması olan Busserk; güçlü, dinamik, yeniliklere açık ve deneyimli ekibiyle, liman operasyonlarında zirvedeki yerini her daim korumakta ve müşteri odaklı çalışma prensibine, ilk günkü heyecanıyla devam etmektedir.

Lokasyon

Merkez: Izmir
Hizmet verilen limanlar:

  • İskenderun Limak Limanı,
  • İskenderun Gübretaş Limanı
  • İskenderun İsdemir (Oyak) Limanı
  • Giresun Limanı
  • Ukrayna, Kherson Elita Dnipra Terminali

Video Galeri